Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini işerken görmek

Rüyada kendini işerken görmek

Rüyada kendini işerken görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına, verilen  sözlerin tutulacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, gülen yüzünün solacağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini işerken gördüyseniz:

  • Bazı endişeleriniz veya kötümser düşünceleriniz nedeniyle, yolunda giden işleri bozmamaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada kedinin işemesi görmek çalışmalarının beğenileceğine, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine yorulur.

Rüyada belediye başkanından iş istemek iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, yatırımların heba olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir işi başaramadığını görmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, borçların ödeneceğine işarettir.

Rüyada yaptığın işi görmek stresinin çoğalacağına, borçlarının kendisini çok aşacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni iş almak Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, halinin iyi olduğuna tabir olunur.

Rüyada iş yapmak takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına yorulmaktadır.

Rüyada iş ayakkabısı görmek bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada işine geç kalmak bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments