Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kediye dokunmak

Rüyada kediye dokunmak

Rüyada kediye dokunmak zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, muradına ereceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kediye dokunmak gördüyseniz:

  • Aşırı ya da abartılı tepkiler vermek problemlere veya gelecekle ilgili belirsizliklere neden olabilir.

Rüyada kediye dokunmak böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine alamet eder.

Rüyada denize dokunmak aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin göğsüne dokunmak tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, eşiyle bahtiyar olacağına, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen birine dokunmak onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, düşman olduklarının anlaşılacağına işarettir.

Rüyada kurana dokunmak yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, yokluğa, darlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada erkek eline dokunmak sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada saça dokunmak yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine yorulur.

Rüyada göğse dokunmak bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments