Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kedi köpek fare görmek

Rüyada kedi köpek fare görmek

Rüyada kedi köpek fare görmek sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada kedi köpek fare gördüyseniz:

  • Vereceğiniz ani kararlarla büyük paralar harcayabilirsiniz.

Rüyada fare kedi köpek görmek özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, rüya sahibinin elinin darlaşacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına delalettir.

Rüyada kedi köpek ve fare görmek yakın çevresine fikir danışacağına, şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedi köpek fare görmek işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, çok zor durumlara düşeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada köpek kedi fare görmek yanlış anlaşılacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, rızık eksikliği yaşayacağına delalettir.

Rüyada kedinin fareyi yemesini görmek kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına, saygın ve ünlü biri olacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kedi kadar büyük fare görmek işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına tabir olunur.

Rüyada kedinin fare tuttuğunu görmek amacına nail olacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine işaret eder.

Rüyada kediyle fare görmek kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına, daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.