Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada karanfil almak

Rüyada karanfil almak

Rüyada karanfil almak dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, kırgınlıkların biteceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, bundan hayır göreceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada karanfil almak gördüyseniz:

  • Genelde kadınlarla olan ilişkileriniz gerilimli olabilir.

Rüyada bir demet karanfil görmek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı karanfil buketi görmek başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada karanfil koklamak o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine işaret eder.

Rüyada beyaz karanfil görmek paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına işarettir.

Rüyada kırmızı karanfil vermek maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada karanfil fidanı görmek toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, duyduğu endişenin iki kat artacağına, rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine işaret eder.

Rüyada yeşil karanfil görmek hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, çok büyük bir şok yaşayacağına, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yenilen karanfil görmek yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments