Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kara üzüm yıkamak

Rüyada kara üzüm yıkamak

Rüyada kara üzüm yıkamak sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, itibar göreceğine, rahata kavuşacağına, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, manevi anlamda da huzur içinde olacağına alamet eder.

Rüyada kara üzüm yıkamak gördüyseniz:

  • Yeni kazanç elde etmenize yardım edecek yollar bulmanı gerekebilir.

Rüyada kara üzüm yıkamak kötü günlerin arkada kalacağına, rızkını kazanırken zorlanmayacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada asmada kara üzüm görmek rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına inanılır.

Rüyada kara üzüm yemek görmek hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada taze kara üzüm görmek sürpriz olayların meydana geleceğine, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kara kuru üzüm görmek uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine işarettir.

Rüyada kara üzüm koparmak yakın çevresine fikir danışacağına, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara üzüm görmek uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, yarınlarına umutla bakacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine delalettir.

Rüyada kara üzüm kurusu görmek kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı işlere imza atacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments