Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kapri giymek

Rüyada kapri giymek

Rüyada kapri giymek olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, büyük bir üne sahip olunacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, fırsatların heba edileceğine, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada kapri giymek gördüyseniz:

  • Sizden beklenenin üzerinde gayret göstermeniz durumunda takdir görebilir veya insanların ilgisini çekebilirsiniz.

Rüyada kapri giymek gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada kapıyı kapatıp kilitlemek eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine delalettir.

Rüyada kabre düşmek kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine yorulur.

Rüyada kabrini görmek alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada televizyonda kabeyi görmek geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, hedeflerini tutturacağına yorulmaktadır.

Rüyada kabeye bakarak dua etmek kafasındaki tüm soru işaretlerine de cevap bulacağına, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, kolay ve güzel bir hayatı olacağına alamet eder.

Rüyada naylon kaplar görmek ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına rivayet eder.

Rüyada kabeye gitmeye çalışmak bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.