Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada insana tükürmek

Rüyada insana tükürmek

Rüyada insana tükürmek alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, tazeleneceğine, yeniden can bulacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada insana tükürmek gördüyseniz:

  • Hazırlıksız yakalanmamak için gerekli tedbirleri almalısınız.

Rüyada bir insana tükürmek geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, önünü göremez olacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine inanılır.

Rüyada insan yüzüne tükürmek parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada insana tükürmek uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, dertlerinin şifasını bulacağına tabir olunur.

Rüyada bir insanın yüzüne tükürmek işlerinin istediği gibi olacağına, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada insanın yüzüne tükürmek başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına, onunla ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada bir insanın yüzüne tükürdüğünü görmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine işarettir.

Rüyada tırnak tükürmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, düşmanlarının güçleneceğine, eşinden yana huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada birinin kan tükürdüğünü görmek hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, darlanacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments