Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada incir ve elma görmek

Rüyada incir ve elma görmek

Rüyada incir ve elma görmek ruhunu güzelleştireceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, geçim sıkıntısı içine düşeceğine delalet eder.

Rüyada incir ve elma gördüyseniz:

  • Verilecek sözler yeni anlaşmalar yapılmasını kolaylaştırabilir.

Rüyada incir ve elma görmek yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına delalet eder.

Rüyada elma ve incir görmek kibirli, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine delalet eder.

Rüyada incir ve elma toplamak yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yeşil incir toplamak tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, umutlarının biteceğine rivayet eder.

Rüyada olmamış incir yemek ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada incir ve hurma görmek kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada dikenli inciri görmek yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine delalettir.

Rüyada incir bahçesi görmek hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, kazancının düşeceğine, kısmetinin kapanacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.