Rüyada iki elma görmek

Rüyada iki elma görmek yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, şifa edineceğine, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, günlerini hastanede geçireceğine, işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına alamet eder.

Rüyada iki elma gördüyseniz:

  • Başkalarına güvenmenizi gerektiren yollardan devam etmekten çekinmemelisiniz.

Rüyada yeşil elma dilimlemek herkesi kendisine hayran bırakacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı elma kabuğu görmek ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına delalet etmektedir.

Rüyada elma ve portakal görmek işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, ağız tadının bozulmayacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı elma satmak hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ekşi yeşil elma görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına yorulur.

Rüyada elma ve üzüm görmek anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada dalından elma koparmak çok zengin olacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı elma çalmak sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top