Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada hamile olan bir arkadaşını görmek

Rüyada hamile olan bir arkadaşını görmek

Rüyada hamile olan bir arkadaşını görmek çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, sahip olduklarının da çoğalacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına işaret eder.

Rüyada hamile olan bir arkadaşını gördüyseniz:

  • Yoksa daha sonra hatanızdan geri dönme şansınız kalmayabilir.

Rüyada arkadaş hamile görmek başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına yorulur.

Rüyada bir arkadaşımı hamile görmek işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu öğrenmek öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, kısa süre içinde işten çıkılacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada bekar arkadaşının hamile olduğunu görmek kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine ve iş konusunda da gelirlerinin azaldığı, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile arkadaş görmek aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendini ve arkadaşlarını hamile görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının evlenmeden hamile olduğunu görmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, haneye bereket geleceğine, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşımın hamile olduğunu görmek sıkıntılarının sona ereceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments