Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gümüş süs eşyası görmek

Rüyada gümüş süs eşyası görmek

Rüyada gümüş süs eşyası görmek kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, şansın açılacağına, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, ruhunu güzelleştireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, bol muhabbette olacağına alamet eder.

Rüyada gümüş süs eşyası gördüyseniz:

  • Yaratıcı işlere daha fazla eğilmeniz sizi takip eden kişilerin beğenisini kazanmanızı sağlayabilir.

Rüyada gümüş süs eşyası görmek işindeki verimin artacağına, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada süs eşya görmek huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada bakır süs eşyası görmek emeklerinin heba olacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına işaret etmektedir.

Rüyada porselen süs eşyası görmek elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada camdan süs eşyası görmek hatalı yollara gireceğine, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, müreffeh bir yaşama sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cam süs eşyası görmek zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, mal ve mülkün telafi edileceğine, doğru işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada ev süs eşyası görmek insanlığıyla herkese örnek olacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına delalettir.

Rüyada süs eşyası almak kötü sözler duyacağına, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments