Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada görümcenin hamile olduğunu görmek

Rüyada görümcenin hamile olduğunu görmek

Rüyada görümcenin hamile olduğunu görmek karamsarlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına, evlatlarının hayrını göreceğine, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, rahata kavuşacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, başarıya giden yollarının açılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada görümcenin hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kişileri olayları sizin bakış açınızla görmeye zorlamanız gerekebilir.

Rüyada görümceni hamile görmek onunla iyi bir geçim içinde olacağına, oldukça uzun bir yolculuğa, dolayısıyla geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada görümcesini hamile görmek ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada görümceyi hamile görmek kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada görümcemi hamile görmek tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, kıdem atlayacağına alamet eder.

Rüyada görümce hamile görmek aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada görümcenin hamile olduğunu görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, mutluluktan havalara uçacağına rivayet eder.

Rüyada görümcesini gelinlikle görmek hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada görümcesiyle konuşmak iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sema

rüyamda görümcem hamile elinde semsiye ve telefonla konusuyor. Selamlasiyoruz ve sonra benimle konusacagini söylüyor ve yan tarafimizdaki telefon kulübesinde esi nin yanina gidiyor.

Ayşe

Ben rüyamda gerçekte hamile rüyamda da hamile olarak gördüm görümcemi karın kısmı açıktı bana birşeyler dedi sonra ablasının dizlerine başını koydu bende hörümceme kalbin ne kadar doğru duan kabul oldu kızın olacak diyorum