Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada göğsünde süt görmek

Rüyada göğsünde süt görmek

Rüyada göğsünde süt görmek evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, çözüm bulmak yerine kişinin tutumunu değiştirmemesi ve aşırı agresif davranması sonucunda da ilişkilerin bitme noktasına geleceğine, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada göğsünde süt gördüyseniz:

  • Sakin kalmakta fayda var.

Rüyada göğsünden süt akarken görmek iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine işaret eder.

Rüyada tek göğsünden süt aktığını görmek çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, gittiği yolda muvaffak olacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin göğsünden süt emmek kardeşlerin birlikte iş kuracağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine delalettir.

Rüyada göğsünden süt emmek sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden rüya sahibinin hasta olacağına, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada göğsünün süt dolu olduğunu görmek sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, helal rızka sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göğsünde süt olduğunu görmek bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine, sıkıntılarını atlatacağına delalet eder.

Rüyada sağ göğsünden süt emzirmek malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada başkasının göğsünden süt geldiğini görmek yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments