Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evli birinin hamile olduğunu görmek

Rüyada evli birinin hamile olduğunu görmek

Rüyada evli birinin hamile olduğunu görmek sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, Allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, anne babayla tatsızlık yaşanacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli birinin hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi tam anlamıyla ifade etmeniz gerekiyor, eksikler sizin için handikapa dönüşebilir.

Rüyada evli ve hamile olduğunu görmek kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına delalet eder.

Rüyada evli olmadığı halde hamile olmak uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli hamile olduğunu görmek bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Rüyada evli bir kadının hamile olduğunu görmek herkesten ileriye gideceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine alamet eder.

Rüyada evli olmayan birinin hamile olduğunu görmek günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına inanılır.

Rüyada evli kızının hamile olduğunu görmek sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evli ve hamile olmak belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine yorulur.

Rüyada evli bir kadını hamile görmek hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments