Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski sevgilinin evine gittiğini görmek

Rüyada eski sevgilinin evine gittiğini görmek

Rüyada eski sevgilinin evine gittiğini görmek kırılan kalplerin barışacağına, rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, hasretliğin biteceğine, insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin evine gittiğini gördüyseniz:

  • Bazı olaylar planları bozuyor gibi görünse de, amaçlarınızın daha kısa sürede gerçekleşmesinde rol oynayabilir.

Rüyada eski sevgilinin evinde olmak maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilisini evinde görmek büyük bir üzüntü yaşayacağına, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin evinde görmek hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin evinde olduğunu görmek kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, aklına giren şeytana uyacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin evini görmek doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, mali krize gireceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilini kendi evinde görmek maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, kafasının rahatlayacağına, verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada eski sevgili evine gitmek kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gözyaşının kuruyacağına, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, mutlu günler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilisinin evine gitmek çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, aile bireylerinin çok üzüleceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Bir yorum

  1. Rüyamda; eski sevgilimin evinin bahçesindeyim, gizlice girmişim,bi adam görüyorum bahçede , diyorum ki bu yeni sevgilisimi sonra anlıyorum ki , bahcıvanmış, sonra birden yeşil gözlü tanımadagım bi kız bahçe içinde bana gülerek yürüyüp gözden kahboluyor, diyorum ki hemen cıkmalıyım bakceden yoksa polis çağırırlar, duvardan anlamaya calışırken eski sevgilimin annesi ve kızı beni görüyor , bi an korkuyorum , sonra bahceden atlayıp gidiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.