Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eşini kelepçeli görmek

Rüyada eşini kelepçeli görmek

Rüyada eşini kelepçeli görmek kulluk görevini ihmale edeceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına delalettir.

Rüyada eşini kelepçeli gördüyseniz:

  • Erkekseniz tartışabilir, kavga edebilir, bir erkek arkadaşınızla darılabilir ya da sakarlıklar yapabilirsiniz.

Rüyada eşine kelepçe takıldığını görmek bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, zenginliğinin süreceğine alamet eder.

Rüyada eşini kelepçeli görmek çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın kelepçe bilezik görmek eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kelepçelenmiş görmek iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kelepçe takıldığını görmek sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, sorunlarından arınacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, kazancının hiç azalmayacağına işarettir.

Rüyada başkasının elinde kelepçe görmek sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına alamet eder.

Rüyada kelepçeli birini görmek nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada ellerinde kelepçe görmek birçok dertle muhatap olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, başarılı bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments