Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erkek tokatlamak

Rüyada erkek tokatlamak

Rüyada erkek tokatlamak başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Rüyada erkek tokatlamak gördüyseniz:

  • Dostlarınız yüzünden bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır.

Rüyada erkek tokatlamak sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, rakiplerin geride bırakılacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına yorulur.

Rüyada erkek çocuğunu tokatlamak aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, dileklerin kabul olacağına, rızkın ve kazancın artacağına delalettir.

Rüyada birini tokatladığını görmek kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine delalettir.

Rüyada sevgilini tokatlamak anlaşmazlıkların baş göstereceğine, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunu tokatlamak ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına yorulur.

Rüyada bebek tokatlamak yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızını tokatlamak kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, saygının ve iletişimin bozulacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karısını tokatlamak arzu ve isteklerine kavuşacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.