Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada elimi görmek

Rüyada elimi görmek

Rüyada elimi görmek ona dört elle gönülden bağlanacağına, neşeleneceğine, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, ana baba için büyük bir ev alınacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada elimi gördüyseniz:

  • Ailenizle ilgili konulardaysa bazı pürüzler olabilir.

Rüyada elimde bir tutam saç görmek hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına alamet etmektedir.

Rüyada elime kına yakmak hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, günden güne kazancının artacağına inanılır.

Rüyada elimde bozuk para görmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada elimi tutmak daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına delalettir.

Rüyada elimde muska görmek büyük kazançlar elde edileceğine, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına alamet eder.

Rüyada elimin kesildiğini görmek devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, zor durumda kalınacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine yorulur.

Rüyada elimde çiçek görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bolluğun sürekli olacağına inanılır.

Rüyada elimle balık tutmak sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments