Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada el öpen birini görmek

Rüyada el öpen birini görmek

Rüyada el öpen birini görmek sevdiği birini kırmaya, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada el öpen birini gördüyseniz:

  • Hayatınızı değiştirmeye zorlayan gelişmeler var, alternatifleri dikkate almalısınız.

Rüyada polisin elini tutmak işinde istediği başarıyı elde edeceğine, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve Allah tarafından korunacağına delalet eder.

Rüyada yılan elini ısırmak bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş biriyle el sıkışmak kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına işarettir.

Rüyada elf görmek sabit geliri olacağına, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına delalettir.

Rüyada eşiyle el ele yürümek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, büyük sorunlar yaşanacağına inanılır.

Rüyada elini çamurlu görmek endişelerinin, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada elleri yanık görmek rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına, kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına delalettir.

Rüyada eli bırakmak kendini uzun uzun tenkit edeceğine, en tepkedeki kimse olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, hatalı ve kusurlu işler yapacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.