Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eksik parmak

Rüyada eksik parmak

Rüyada eksik parmak iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, kişinin yüzünün güleceğine, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına inanılır.

Rüyada eksik parmak gördüyseniz:

  • Evdeki problemlerin hızınızı kesmesine veya moralinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada eksik parmak isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına yorulur.

Rüyada parmakları eksik görmek söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayak parmağını eksik görmek bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada parmaklarını eksik görmek sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, bazı kişilerin kalbini kıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine delalet eder.

Rüyada dişleri eksik görmek kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada eksik etek giymek kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada namazı eksik kılmak dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, hayırlı günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada eksik namaz kılmak iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, iflas edeceğine, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.