Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok fazla çorap görmek

Rüyada çok fazla çorap görmek

Rüyada çok fazla çorap görmek işe ve aşa kavuşacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, rızkın ve kazancın artacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok fazla çorap gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde sinema, tiyatro gibi bir sanat aktivitesinde bulunmanız olasıdır.

Rüyada çok fazla çorap görmek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine rivayet eder.

Rüyada birden fazla havuz görmek hem de rüya sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına işaret eder.

Rüyada birden fazla tavuk görmek güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, maddi durumunu genç yaşında düzeltip, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada birden fazla saat görmek ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, zahmetli işlerle uğraaşılacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada çok fazla bozuk para görmek çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada birden fazla yol görmek grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, işlerinin istediği gibi olacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına inanılır.

Rüyada çok fazla civciv görmek yüklü miktarda kazanç getireceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına işarettir.

Rüyada birden fazla cin görmek bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments