Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok büyük masa görmek

Rüyada çok büyük masa görmek

Rüyada çok büyük masa görmek mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, düşmanından uzak olacağına, güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada çok büyük masa gördüyseniz:

  • Bazı konulara yaklaşımlarınız veya bazı problemlere getirdiğiniz çözümler diğer kişilerle aynı olmayabilir.

Rüyada büyük yemek masası görmek kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, herkesin takdirini toplayacağına, özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük bir masa görmek bazı zevklerinden geri kalacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine delalettir.

Rüyada çok büyük masa görmek kendisine fazlaca kar getireceğine, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada büyük masa görmek yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına işarettir.

Rüyada tenis masası görmek mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, kısa bir kırgınlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada masaya su dökmek içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada masa örtüsü ütülemek talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada düğün masası görmek zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments