Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bordo görmek

Rüyada bordo görmek

Rüyada bordo görmek sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, neşe içinde olacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına, açların doyacağına delalet eder.

Rüyada bordo gördüyseniz:

  • Yeni oluşan koşullar, yeni gelişmeler veya bazı ani faktörler aslında yararlı sonuçlar doğurabilir.

Rüyada bordo ip görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bordo renk etek görmek aralarından su sızmayacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, hayatının güzelleşeceğine, mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada bordo renk kazak görmek olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine inanılır.

Rüyada bordo yilan görmek ticaret ehli kişi olacağına, zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine delalet eder.

Rüyada bordo tuvalet giymek bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına işaret eder.

Rüyada bordo arabaya binmek iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bordo ceket giymek büyük bir hastalıktan dönüleceğine, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine delalettir.

Rüyada bordo kaftan görmek hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, daha sık bir araya geleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments