Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada böbreğinin çalındığını görmek

Rüyada böbreğinin çalındığını görmek

Rüyada böbreğinin çalındığını görmek kafa dağıtacağına, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, yokluk yüzü görmeden, sağlık içinde yaşanacağına, hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada böbreğinin çalındığını gördüyseniz:

  • Kolay adapte olmanızda da yarar var.

Rüyada böbreğinin çalındığını görmek rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına rivayet eder.

Rüyada böbrek görmek haksızlık edeceğine, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşine böbreğini vermek attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada dana böbreği görmek kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına, temize çıkacağına, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada böbrek satmak hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine inanılır.

Rüyada böbrek bağışlamak hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine, rahata ve kolaylığa kavuşacağına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada pişmiş böbrek görmek daha pozitif biri olacağına, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine ancak daha sonra işlerini toparlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada böbreğinin alındığını görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments