Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada biriyle dudaktan öpüşmek

Rüyada biriyle dudaktan öpüşmek

Rüyada biriyle dudaktan öpüşmek zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına, yetim sevindireceğine, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine işarettir.

Rüyada biriyle dudaktan öpüşmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi bazı şeyler saklamakla suçlayabilirler.

Rüyada çatlak dudak görmek hayırlı işlerde yer alacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkeği dudaktan öpmek mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek erkeğe dudaktan öpüşmek şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya rivayet eder.

Rüyada bayanla dudaktan öpüşmek yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, hile ile mal elde etmeye, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına işarettir.

Rüyada dudağında ruj görmek sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına rivayet eder.

Rüyada dudak uçuklamak kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine yorulur.

Rüyada ölüyle dudaktan öpüşmek başarı ve zafer kazanacağına, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada birini dudağından öpmek üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, moralinin, keyfinin kaçacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments