Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birisine tatlı yedirmek

Rüyada birisine tatlı yedirmek

Rüyada birisine tatlı yedirmek gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, hayal kırıklığına, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisine tatlı yedirmek gördüyseniz:

  • O zamana kadar uzlaşmacı olmalı veya arabuluculuk yeteneklerinizi geliştirmelisiniz.

Rüyada başkasının tatlı yediğini görmek şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, talihin yüze güleceğine, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tatlı yemek ve yedirmek sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayva tatlısı yediğini görmek mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine işarettir.

Rüyada tatlı erik yediğini görmek onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sütlü tatlı yediğini görmek bereketli işler yapılacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölü birine tatlı yedirmek ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, kazancında da artış meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birine tatlı yedirmek uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının tatlı yediğini görmek stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments