Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin üzerine su dökmek

Rüyada birinin üzerine su dökmek

Rüyada birinin üzerine su dökmek bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, toparlanmasının da uzun süreceğine, kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, işlerin rayından çıkacağına, çok büyük atılımlar yapılacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına işaret eder.

Rüyada birinin üzerine su dökmek gördüyseniz:

  • İş ilişkilerinizin veya meslektaşlarınızla bağlantılarınızın özel yaşamınızdaki problemlerden etkilenmesine izin vermemeniz gerekiyor.

Rüyada köpüklü su dökmek malını ve canını riske edeceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına, işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine alamet eder.

Rüyada halının üstüne su dökmek mal ve mülk kaybı yaşanacağına, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada baştan aşağıya su dökmek uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su dökmek sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, yapılan hataların düzeltileceğine, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına tabir olunur.

Rüyada birini su dökmek ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, endişelerin sona ereceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada temiz su dökmek özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına inanılır.

Rüyada başkasının ayağına su dökmek bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pencereden su dökmek iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments