Rüyada birinin tükürdüğünü görmek

Rüyada birinin tükürdüğünü görmek sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin tükürdüğünü gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size rahatsızlık verebilirler ya da bazı fikirlerinize katılmıyor olabilirler.

Rüyada bira tükürmek hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, düşman malından yemeye işaret etmektedir.

Rüyada sürekli tükürmek varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına rivayet eder.

Rüyada sakız tükürmek üst düzey çalışmalara imza atılacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına alamet eder.

Rüyada balgam tükürmek önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, yorgun ve hasta hissedeceğine alamet eder.

Rüyada birinin kan tükürdüğünü görmek bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yere tükürmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada babaya tükürmek tüm keyfinin kaçacağına, yeniliklerin peşi sıra geleceğine, kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada başkasına tükürmek mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top