Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin makyaj yaptığını görmek

Rüyada birinin makyaj yaptığını görmek

Rüyada birinin makyaj yaptığını görmek yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, yaşama isteğinin artacağına, çok büyük bir işe girileceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına inanılır.

Rüyada birinin makyaj yaptığını gördüyseniz:

  • Size yapılan istekler başta önemsiz gibi görünseler daha sonra büyük önem kazanabilir.

Rüyada makyaj çantası görmek güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, çok büyük zararlar edileceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğa makyaj yapmak karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, anne babaya müjde verileceğine delalettir.

Rüyada siyah makyaj yapmak hayatın belli bir düzene oturacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına işaret eder.

Rüyada kendi kendine makyaj yapmak elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah göz makyajı yapmak elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına yorulur.

Rüyada makyaj yapma görmek eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada simli makyaj yapmak el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, maddi konuların ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada makyaj yapmak güzelleşmek çevresindekilerle arasının açılacağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments