Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin esiri olmak

Rüyada birinin esiri olmak

Rüyada birinin esiri olmak imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, manevi olarak da yıpranacağına, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada birinin esiri olmak gördüyseniz:

  • Koşullarınızı karşı tarafa empoze etmeye çalışmanızın olumsuz geri dönüşleri olabilir.

Rüyada esir tutulmak çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına delalettir.

Rüyada esirlikten kaçmak disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, kısmetin ve şansın açılacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanı esir almak hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine işaret eder.

Rüyada düşman tarafından esir alınmak kişiye hep umut olacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine delalettir.

Rüyada esirlikten kurtulmak rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, bu yüzden büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine rivayet etmektedir.

Rüyada esir kampı görmek kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada esir olmaktan kurtulmak girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, yaşlılığında da rahat edeceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine rivayet eder.

Rüyada teröristler tarafından esir alınmak hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, rüyayı gören kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments