Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birini çekmek

Rüyada birini çekmek

Rüyada birini çekmek onunla mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, dünya malı edineceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine yorulur.

Rüyada birini çekmek gördüyseniz:

  • Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşüktür, fiziki bitkinlikler içinde olabilirsiniz.

Rüyada kayıkta kürek çekmek kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına işarettir.

Rüyada fermuar çekmek sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, attığı adımların boşa gideceğine, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına tabir olunur.

Rüyada karda fotoğraf çekmek orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına tabir olunur.

Rüyada mezarlıkta halay çekmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, iflasın eşiğine geleceğine, parasız kalacağına işarettir.

Rüyada çocuğun kulağını çekmek eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada cep telefonuyla fotoğraf çekmek keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, fesat kimselerin çıkacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada dişten ip çekmek sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, kısaysa da ömrün kısa süreceğine delalet eder.

Rüyada telefonla mesaj çekmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.