Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birine böbrek vermek

Rüyada birine böbrek vermek

Rüyada birine böbrek vermek cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine böbrek vermek gördüyseniz:

  • İş hayatında ani değişiklikler yaşanabilir. Değişen iş yöntemleri, işe bağlı yer değişiklikleri, değişen çalışma arkadaşları ya da çalıştığınız sektörle ilgili değişimler kendini gösterebilir.

Rüyada böbrek verdiğini görmek çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, esenleyeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada böbrek bağışladığını görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada böbreklerinin ağrıdığını görmek eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada böbrek nakli olmak başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada böbrekte taş görmek kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, kısmetlerinin ve şansının kapanacağına, kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada böbrekten ameliyat olmak tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, pek çok kişiyi idare edeceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine tabir olunur.

Rüyada böbrek ağrısı çektiğini görmek bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına tabir olunur.

Rüyada dana böbreği görmek saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments