Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinden nazar boncuğu almak

Rüyada birinden nazar boncuğu almak

Rüyada birinden nazar boncuğu almak kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına işarettir.

Rüyada birinden nazar boncuğu almak gördüyseniz:

  • İş yaşamınız, aşk hayatınız ya da evinizle ilgili konu ya da şartlar hakkında bazı pazarlıklar veya uzlaşılması gereken noktalar söz konusu olabilir.

Rüyada beyaz nazar boncuğu görmek hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada kırık nazar boncuğu görmek yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, daha rahat bir nefes alacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada denizden nazar boncuğu toplamak daha fazla gelir sahibi olacağına, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada nazar boncuklu altın kolye görmek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, kötü duygularını yeneceğine, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın nazar boncuklu küpe görmek bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada nazar boncuğu vermek zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada bir sürü nazar boncuğu görmek bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine yorulur.

Rüyada büyük nazar boncuğu görmek birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, yeni işlere girileceğine, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.