Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir yakınının hamile olduğunu duymak

Rüyada bir yakınının hamile olduğunu duymak

Rüyada bir yakınının hamile olduğunu duymak saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, yazgısının güzelleşeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, her nimetin lezzetine varacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir yakınının hamile olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Sizi eleştiren veya şikayetleri olan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada bir yakınının hamile olduğunu duymak şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, çok sorunlu bir işin üstesinden bu sayede geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yakınının hamile olduğunu duymak birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, gururlandıracak işler yapacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yakının hamile olduğunu duymak eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına delalettir.

Rüyada yakını hamile görmek çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, bazı ortaklıklar kuracağına, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine delalettir.

Rüyada yakının hamile olduğunu görmek bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, dertleri biteceğine, hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bi yakınını hamile görmek eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına işarettir.

Rüyada yakın arkadaşını hamile görmek anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yakın birini hamile görmek kişilerle arasının fena şekilde açılacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.