Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir yakınını mezarda görmek

Rüyada bir yakınını mezarda görmek

Rüyada bir yakınını mezarda görmek başarılarının kalıcı olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, geçim sıkıntısı yaşanacağına, kazancının her geçen gün artacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine alamet eder.

Rüyada bir yakınını mezarda gördüyseniz:

  • Duruma göre bir program yaparak zaman kazanmaya çalışmalısınız.

Rüyada ölen yakınının mezarını görmek borçlanacağına, işini kaybedeceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yakınını mezardan çıkarmak bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, pişman olacağı şeyler yapacağına, verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada yakınlarının mezarını görmek itibar, makam ve söz sahibi olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, bilgi sahibi olacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine inanılır.

Rüyada mezarlığa yakın ev almak sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta bir yakınını görmek mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarda yakınını görmek çektiği sıkıntıların daha da artacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine yorulur.

Rüyada yakın birinin mezarını görmek maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yakınını mezarını görmek onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, sağlığının yerinde kalacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.