Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir demet karanfil görmek

Rüyada bir demet karanfil görmek

Rüyada bir demet karanfil görmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, şansızlığın kırılacağına, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, geri plana düşeceğine, ferahlayacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir demet karanfil gördüyseniz:

  • Yeni şeyler öğrenmenize aracılık edecek seminer, kur v.b eğitimler almanız hayran kitlenizi arttırabilir.

Rüyada bir demet karanfil görmek geçim derdinden kurtulacağına, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı karanfil vermek sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine karanfil vermek yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada tane karanfil görmek yeni işlere gireceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, sorunları ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada pembe karanfil almak herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanfil buketi görmek hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, en tepkedeki kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüyada gül ve karanfil görmek huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada baharat karanfil görmek ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.