Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaz tavuk ve horoz görmek

Rüyada beyaz tavuk ve horoz görmek

Rüyada beyaz tavuk ve horoz görmek kötü günler geçireceğine, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, çok rahat edeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk ve horoz gördüyseniz:

  • Alçakgönüllü olmakla birlikte takdirleri olumlu karşılamanız tekrarları arttırabilir.

Rüyada beyaz tavuk ve horoz görmek iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, ruh sağlığının bozulacağına delalettir.

Rüyada beyaz tavuk horoz görmek duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada tavuk veya horoz görmek planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada tavuk horoz görmek spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, gözyaşı dökeceğine işaret etmektedir.

Rüyada horoz yada tavuk görmek toplum içinde de önemli bir yer edineceğine, huzurlu, mutlu olacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavuk horoz hindi görmek hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine işaret eder.

Rüyada horoz tavuk civciv görmek büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, rızkının sonsuz olacağına, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına işaret eder.

Rüyada horoz veya tavuk görmek dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.