Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaz etek aldığını görmek

Rüyada beyaz etek aldığını görmek

Rüyada beyaz etek aldığını görmek kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, evlatlarından hayır bulacağına, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine, hayıflanacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz etek aldığını gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin tavsiyelerine kulak vermeniz gerekiyor.

Rüyada beyaz etek aldığını görmek yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, küslükleri gidereceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada uzun etek aldığını görmek mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine delalet eder.

Rüyada etek altı traşı olmak tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada etek altı traş olmak her konuda şansın yaver gideceğine, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına rivayet eder.

Rüyada etek aldığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz etek dikmek kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, mallarının artacağına işaret eder.

Rüyada siyah beyaz etek görmek sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada beyaz etek ceket giymek sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments