Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaz çarşaflı kadın görmek

Rüyada beyaz çarşaflı kadın görmek

Rüyada beyaz çarşaflı kadın görmek keyfin bozulacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, işlerin düşeceğine, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, biraz dinleneceğine, sıkıntıya düşüreceğine işarettir.

Rüyada beyaz çarşaflı kadın gördüyseniz:

  • Duygularınız sizi bambaşka diyarlara götürebilir.

Rüyada beyaz çarşaflı kadın görmek artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, çok rahat bir döneme girileceğine, kısmetlerinin bol olacağına tabir olunur.

Rüyada çarşaf giymiş kadın görmek yatırımlarının kendisine kar getireceğine, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada siyah çarşaflı kadınlar görmek tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına yorulur.

Rüyada kara çarşaflı kadınlar görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada çarşaflı bir kadın görmek sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada çarşaflı kadınla konuşmak rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine delalet eder.

Rüyada çarşaf giyen kadın görmek ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına, kötü konuşan, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada kara çarşaf giymiş kadın görmek iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Ben rüyamda kambur beyaz çarşaflı elinde baston olan korkunç bi kadır gördüm evimin önünden geçiyordu ve bir koyun vardı saçma sapan haraketler yapıyordu o da evimin önünden geçiyordu evime birisi geliyordu hava kapkaranlıktı başka evleri geziyorduk kabus gördüm ama rüyamın anlamını bulamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.