Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada batan gemiden insan kurtarmak

Rüyada batan gemiden insan kurtarmak

Rüyada batan gemiden insan kurtarmak çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına delalet eder.

Rüyada batan gemiden insan kurtarmak gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar yapılması gerekiyorsa, kendiniz için en iyi pazarlık şartlarını oluşturmalısınız.

Rüyada batan gemiden insan kurtarmak çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, şifa ve ilaç bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada batan gemiyi kurtarmak küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada çamura batan birini kurtarmak kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına rivayet eder.

Rüyada batmış gemi görmek ticarette yol katedeceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada batan gemiden kurtulmak kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir geminin battığını görmek zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, yanlış işlere girileceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, sorunların günden güne artacağına tabir olunur.

Rüyada denizde batmış gemi görmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza rivayet etmektedir.

Rüyada denizde gemi batması görmek geleceğin güzelliklerle dolacağına, rakiplerini yeneceğine, insanların birbirine kenetleneceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyamda gökyüzünde beyaz ve mavi renk karışımı uçaklar vardı ucaklardan biri takla attı havada ve denize düştü denizin suyu maviydi .ben uçağın düştüğunu görünce hemen yanına koştum denizin yanına gidince denizin suyu camurluydu ve yanımda bir arkadasim vardı yardım edelim dedi (ben yüzme bilmiyorum ve sudan aşırı korkarım) bir cesaret ile suya atladım suya uçak düşmüştü ya o birden büyük bir gemi oldu biz insanları gemiden çıkaralım dedim gördüğümüz her insan ölmüştü sonra etraftaki insanlar geldi bizi uzaklastirdilar ben denizden çıkıp yeşillik bir alana tırmandım..

    • Rüyanız hayır olsun,
      Rüyanız yaşama, alışverişe ve mevkiye işarettir. Rüya tabirine göre sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine; sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına; varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.