Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının para saydığını görmek

Rüyada başkasının para saydığını görmek

Rüyada başkasının para saydığını görmek eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, zararların yakında telafi edileceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına işaret eder.

Rüyada başkasının para saydığını gördüyseniz:

  • Sadece öğleden sonra modumuz bir miktar düşebilir.

Rüyada para saydığını görmek iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına delalet eder.

Rüyada bol para saymak takdir edileceği işler yapacağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada bozuk demir para saymak yaşamının daha güzel hale geleceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına delalettir.

Rüyada metal para saymak kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine işaret eder.

Rüyada eski kağıt para saymak yeni bir araca sahip olunacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yırtık para saymak kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, yönetici makamına oturacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına işarettir.

Rüyada arkadaşının para saydığını görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına delalet eder.

Rüyada çok para saymak çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments