Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının evinde su görmek

Rüyada başkasının evinde su görmek

Rüyada başkasının evinde su görmek işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, muradın olacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının evinde su gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı hareketlerinin nedenlerine zemin hazırlamak veya kendi çıkarları için kullanmak adına gerçekleri çarpıtabilirler.

Rüyada evin içinde su görmek çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına alamet eder.

Rüyada evinde temiz su görmek yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına işarettir.

Rüyada evini su basmış görmek bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının evinde su içmek bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine delalettir.

Rüyada evin duvarından su çıktığını görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, neşesine kavuşacağına inanılır.

Rüyada evin içine su aktığını görmek dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada evini su basması görmek sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada evini suyla yıkamak ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.