Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının dilini görmek

Rüyada başkasının dilini görmek

Rüyada başkasının dilini görmek bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının dilini gördüyseniz:

  • Belli yöntemlerinizi veya gidilen yolları gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada dilinin tutulduğunu görmek gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, ekmeğinin de artacağına delalet eder.

Rüyada diş ve dil görmek böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi dil görmek insanların güvenini kazanacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına tabir olunur.

Rüyada sağır ve dilsiz olduğunu görmek yaşanan ayrılıkların biteceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına delalet eder.

Rüyada dilin uzadığını görmek her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocasının dilini görmek hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada başkasının dilini kesmek zaman zaman kişiyi ezeceğine, hayatının alt üst olacağına, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada dili tutulmak konuşamamak yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments