Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının ayak parmaklarını görmek

Rüyada başkasının ayak parmaklarını görmek

Rüyada başkasının ayak parmaklarını görmek her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, zafer elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına alamet eder.

Rüyada başkasının ayak parmaklarını gördüyseniz:

  • Tepkilerimizi kontrol etmemizde fayda var.

Rüyada ayak baş parmak uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, sevilip sayılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak parmağına yüzük takmak bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına yorulur.

Rüyada ayak parmaklarında yara görmek üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, yeni bir araba satın alınacağına alamet eder.

Rüyada ayak baş parmağı tırnağı görmek rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada ayak parmağından iğne vurulmak neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, hayatın yoluna gireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayak parmaklarında kıl görmek bir daha ölene kadar bırakmayacağına, insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayak baş parmağının tırnağını kesmek kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayak parmağında yüzük görmek biraz dinleneceğine, eğer işsizse iş bulacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.