Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başka bir kadınla evli olduğunu görmek

Rüyada başka bir kadınla evli olduğunu görmek

Rüyada başka bir kadınla evli olduğunu görmek çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, kötü işlere girmeyeceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, muradın yerine geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada başka bir kadınla evli olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı şeylerden vazgeçmek ya da bir şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada evli bir kadını başka bir erkekle görmek önceden planlanmış proje veya yolculukların iptal olabileceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine rivayet eder.

Rüyada başka bir kadınla evli olduğunu görmek moral olarak çok iyi hissedeceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocasını başka bir kadınla evli görmek işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine alamet eder.

Rüyada evli bir erkeğin başka bir kadınla evlendiğini görmek bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, onları okula göndereceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli bir kadının başka bir erkekle evlendiğini görmek işlerinizin bir süre güzel gideceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına yorulur.

Rüyada kocasını başka kadınla evli görmek edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına delalettir.

Rüyada başka bir erkekle evli olduğunu görmek işinin gücünün yaver gideceğine, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına tabir olunur.

Rüyada evliyken başka biriyle öpüşmek büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, yeterli kimse haline geleceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.