Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başına siyah örtü örtmek

Rüyada başına siyah örtü örtmek

Rüyada başına siyah örtü örtmek aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, akıllı adımlar atacağına, bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, aile içinden birinin gurbete çıkmasına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine tabir olunur.

Rüyada başına siyah örtü örtmek gördüyseniz:

  • Sakinliğinizi korumanız gerekiyor.

Rüyada başına siyah örtü örtmek hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine işarettir.

Rüyada başına beyaz örtü örtmek zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, büyük bir mala sahip olacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine inanılır.

Rüyada başına yeşil örtü örtmek dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine delalettir.

Rüyada başına örtü örtmek atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine, çektiği eziyetle baş başa kalacağına işaret eder.

Rüyada başında siyah örtü görmek ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine alamet eder.

Rüyada mavi örtü örtmek çok güzel günler ile karşılaşacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kabeye örtü örtmek yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına rivayet eder.

Rüyada örtü örtmek örtünmek hayatından nefret duygusunu atacağına, yaşamına renk geleceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.