Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balkondan balkona atlamak

Rüyada balkondan balkona atlamak

Rüyada balkondan balkona atlamak iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına, kafasının rahatlayacağına, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, kimse ile tartışmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan balkona atlamak gördüyseniz:

  • Sizi bazı konularda yönlendirmeye veya ikna etmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada balkon atlamak çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, işlerinin bozulacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına işaret eder.

Rüyada balkondan balkona atlamak girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına, karşılığını bulacağına alamet eder.

Rüyada balkondan aşağıya atlamak dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına işarettir.

Rüyada balkona atlamak büyük başarılara imza atacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine alamet eder.

Rüyada eşinin balkondan atladığını görmek sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına yorulur.

Rüyada balkondan atladığını görmek etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan atlamak sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kedinin balkondan atladığını görmek Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.