Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada babasını kurtarmak

Rüyada babasını kurtarmak

Rüyada babasını kurtarmak büyük sıkıntılar yaşanacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, dolandırılacağına, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine inanılır.

Rüyada babasını kurtarmak gördüyseniz:

  • Değişiklik yapmanız şart görünüyor.

Rüyada babasını kurtarmak yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına delalet eder.

Rüyada babayı kurtarmak hayırlı ve güzel olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada anne babayı kurtarmak Allah’ın lütuflarına ereceğine, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine işaret eder.

Rüyada çocuğu ölümden kurtarmak aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına alamet eder.

Rüyada düşen çocuğu kurtarmak o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine ve aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine inanılır.

Rüyada suda birini kurtarmak gayrimenkul işine girip zengin olacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boğulurken birini kurtarmak güzel bir hayatı olacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kavgada birini kurtarmak sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, işinde başarılı olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments