Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ateşi yakamamak

Rüyada ateşi yakamamak

Rüyada ateşi yakamamak rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, çıkış yolları bulacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, birikim yapacağına ve dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve çok daha rahat bir hayat süreceğine, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına rivayet eder.

Rüyada ateşi yakamamak gördüyseniz:

  • Uzun süredir ilgilenemediğiniz yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmak için iyi bir fırsat bulabilirsiniz.

Rüyada ateşi yakamamak yeni işlere ve projelere gireceğine, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada ateş yakan birini görmek yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada yakalanmış fare görmek yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada yakası kirli beyaz gömlek görmek bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, üzüleceğine ve kırılacağına işarettir.

Rüyada yakalamaç oynamak çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, dara düşeceğine, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine alamet eder.

Rüyada başkası tarafından yakalanmak başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin yakasına yapışmak kısmetsizlik yaşayacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine işaret eder.

Rüyada kadınla yakalanmak kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.