Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ateşe bakmak

Rüyada ateşe bakmak

Rüyada ateşe bakmak çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, kusursuz bir yaşama kavuşacağına, aralarındaki ağız tadının bozulacağına, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceği gibi, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına işaret etmektedir.

Rüyada ateşe bakmak gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinden itibaren, daha engelleyici, baskı yaratan veya gergin etkiler ön plana çıkabilir.

Rüyada ateş bakmak işlerin kötü bir duruma geleceğine, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ateşe bakmak ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünden yeryüzüne bakmak yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kıyafet bakmak konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, sağlık ve hayır getireceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada su kuyusuna bakmak çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin gözlerinin içine bakmak dertlerinin sona ereceğine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine yorulur.

Rüyada yüksek yerden suya bakmak işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, tüm dileklerin tutacağına, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına işaret eder.

Rüyada tavuk bakmak hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.